Ліквідаторів наслідків на ЧАЄС обрахували
Головна - Ліквідаторів наслідків на ЧАЄС обрахували
Ліквідаторів наслідків на ЧАЄС обрахували

Ліквідаторів наслідків на ЧАЄС обрахували.

Військові пенсіонери, які під час проходження служби брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи і віднесені до категорії 1 чи 2, 3, до 1 січня 2008 року отримували збільшену пенсію на 10 чи 5 відсотків відповідно, на підставі пункту “в” ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб».

Законом України від 4 квітня 2006 року «Про внесення змін до деяких законів України з питань пенсійного забезпечення та соціального захисту військовослужбовців» змінилася назва Закону - «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», а пункт “в” ст. 13 Закону зовсім іншого змісту.

Це було в 2006 році.

В 2007 році Пенсійний фонд України почав виплачував пенсії особам, які звільнені з військової служби і виплачував цілий рік незміні пенсії, у тому числі і тим хто брав участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

А з 1 січня 2008 року ліквідаторам наслідків ЧАЕС вже нарахували пенсію без соціальної надбавки на 5 та 10 відсотків.

Відсудити право на це збільшення цілком можливо, але, якщо Ви своєчасно не звернетеся до суду за захистом своїх прав, то вже назавжди залишитися без цього збільшення Вашої пенсії.