Ми знову йдемо за захистом своїх прав до суду
Головна - Ми знову йдемо за захистом своїх прав до суду
Ми знову йдемо за захистом своїх прав до суду

Після того, як Верховний суд України своєю Постановою від  15.04.2005 року № 4 “Про окремі питання застосування судами України законодавства про пенсійне забезпечення військовослужбовців...” звернув увагу суддів ( які, доречі, винесли близько 100 тисяч рішень на користь військових пенсіонерів щодо перерахунку їх пенсійного забезпечення) що законодавством, яке діяло до 1 січня 2005 року не передбачено можливості перерахунку раніше призначенних пенсій військовослужбовцям, Верховна Рада “розжувала” і до цього зрозумілу ч. 3 статті 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб»  -

Усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв’язку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, або у зв’язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством.


А до цього ч.3 ст. 63 була такого змісту –
Призначені військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом та членам їх сімей пенсії перераховуються з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом.


Після цього, вважалось що усі проблеми військових пенсіонерів щодо диспрпорції у розмірах пенсійного забезпечення зникнуть.
Підвищили грошове забезпечення у діючих військовослужбовців, з наступного місяця перерахували військовослужбовцям, які мають право на пенсію. 

 

Але цього не сталося і вже після чергового підвищення грошового забезпечення військовослужбовцям з квітня 2007 року, знову про військових пенсіонерів забули.  
Нічого не змінилося... 


Ми знову йдемо за захистом своїх прав до суду.