Пенсійний фонд України знову жульнічає
Головна - Пенсійний фонд України знову жульнічає
Пенсійний фонд України знову жульнічає
Пенсійний фонд України знову "жульнічає"

Виконуючи таку почесну місію, як соціальні ініціативи Президента України, Пенсійний фонд України не зміг утриматися від махінацій при обчисленні підвищення до пенсії військовим пенсіонерам ( в тому числі пенсіонерам МВС, СБУ і т.і.), у яких основний розмір пенсії більше 80 відсотків грошового забезпечення.

 

Пенсійний фонд України при обчисленні підвищення до пенсії особам, звільненим з військової служби та деяких іншим особам згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2012 р. № 355 "Про підвищення розмірів пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (Постанова 355) зменшив максимальний розмір пенсії з 90 до 80 процентів.

 

Зменшення максимального розміру пенсії, посадові особи пенсійних органів пояснюють тим, що Законом України "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" від 07.07.2011 р. № 3668-VІ, який набув чинності з 01.01.2011 р. внесено зміни до статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб": максимальний розмір пенсії, обчислений відповідно до цієї статті, не повинен перевищувати 80 процентів відповідних сум грошового забезпечення.

 

Напевно, ті самі посадові особи не уважно ознайомлені з даним нормативним актом і не врахували частину 2 розділу ІІ (Прикінцеві та перехідні положення) Закону України "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи", якою зазначено, що обмеження пенсії максимальним розміром, встановленим цим Законом, не поширюється на пенсіонерів, яким пенсія призначена до набрання чинності цим Законом.


Прикро, що центральний орган виконавчої влади, яким є Пенсійний фонд України вже неодноразово "махлює" при проведенні розрахунків (перерахунків) пенсійного забезпечення наших громадян.

 

А можливо в Пенсійному фонді України відсутні відповідні професійні фахівці...

 

30.10.2012